Огляд

Kyiv Arbitration Days були створені в 2011 році. Конференція була розроблена для того, щоб поставити Україну на арбітражний ландшафт та відкрити можливості для обміну досвідом між українською арбітражною спільнотою та рештою світу.

Ідея спрацювала. Протягом багатьох років та крізь бурхливі погодні умови Kyiv Arbitration Days міцно зарекомендували себе як глобальна подія в міжнародному арбітражі.

З моменту створення конференції її організатори вітали понад 362 провідних експертів в якості доповідачів, серед них відомі імена, такі як Гарі Борн, Джон Бічі, Антон Байєр, Кей Хобер, Марк Блліссінг, Джуліан Лев, Марк Кантор, Крістоф Шреуер, Георг фон Сегессер , Нікос Лавранос, Вейхо Хейсканен, Саймон Грінберг, Пітер Голдсміт, лорд Гофман, Лукас Містеліс, та багато інших.

Учасники з 43 країни не лише насолоджувались професійними та інтелектуальними викликами, але й красотами міста Києва та гостинністю української арбітражної спільноти.

Програма створюється щорічно Організаційним комітетом, який також відповідає за вибір та запрошення доповідачів.

Організаційні та технічні питання конференції покладаються на команду  Асоціації правників України, яку очолює Вікторія Краснова, т.в.о. виконавчого директора Асоціації.

Долучайтеся і переконайтеся самі!