Огляд

Kyiv Arbitration Days були створені в 2011 році. Конференція була розроблена для того, щоб поставити Україну на арбітражний ландшафт та відкрити можливості для обміну досвідом між українською арбітражною спільнотою та рештою світу.

Ідея спрацювала. Протягом багатьох років та крізь бурхливі погодні умови Kyiv Arbitration Days міцно зарекомендували себе як глобальна подія в міжнародному арбітражі.

З моменту створення конференції її організатори вітали понад 408 провідних експертів в якості доповідачів, серед них відомі імена, такі як Гарі Борн, Джон Бічі, Антон Байєр, Кей Хобер, Марк Блліссінг, Джуліан Лев, Марк Кантор, Крістоф Шреуер, Георг фон Сегессер , Нікос Лавранос, Вейхо Хейсканен, Саймон Грінберг, Пітер Голдсміт, лорд Гофман, Лукас Містеліс, Філіп Сендс, Боріс Касоловскі, Юрій Пархоменко, Бернард Ханотау та багато інших.

Учасники з 43 країн не лише насолоджувались професійними та інтелектуальними викликами, але й красотами міста Києва та гостинністю української арбітражної спільноти.

Програма створюється щорічно Організаційним комітетом, який також відповідає за вибір та запрошення доповідачів.

З питань спікерства та модераторства звертайтесь до програмної координаторки конференції – Ірини Назарової.
Тел.: +380 (44) 498 7383
Email: irina.nazarova@engarde-attorneys.com

Організаційні та технічні питання конференції покладаються на команду  Асоціації правників України, яку очолює Інна Ліньова, виконавча директорка Асоціації.

Долучайтеся і переконайтеся самі!